הרשמה לאתגר

מה הייתם עושים עם עוד כמה אלפי שקלים בחודש?

נוסעים בקיץ לחופשה משפחתית שתמיד רציתם? משדרגים את הסלון? סוגרים את המינוס? פותחים קרן חרום שתעזור לכם לישון לילה?

נדמה לנו אבל שזה לא אפשרי כי אנחנו לא מרווחים מספיק או שיקר לחיות פה

אבל האמת שהמצב בכלכלי שלכם תלוי בעיקר בהרגלים הפיננסים שלכם. מה זה הרגליים פיננסים? ואיך זה קשור?

את זה תגלו באתגר חודש ללא בזבוזים

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ובמשך ה-28 יום הקרובים אנחנו הולכים לעשות את האתגר ביחד! נגלה איל לשנות הרגליים פיננסים וניתן בוסט כלכלי לחלומות שלכם.

2

מה נעשה באתגר?

תהליך האתגר חודש ללא בזבוזים

האתגר מתקיים בקבוצת וואטסאפ שקטה, אשר תלווה את האתגר ותאפשר לכם לשתף ולשאול שאלות

 במהלך האתגר תקבלו בכל כמה ימים סרטון או משימה אשר תעזור לכם להתמיד באתגר

במהלך האתגר תגלו ותלמדו איך ההרגליים הפיננסים שלכם משפיעים על מצבכם הכלכלי ואיך ליצור הרגליים פיננסים חדשים

פעמיים בשבוע הקבוצה תיפתח לזמן קצוב לצורך שאלות/תשובות ושיתופים שלכם על ההתקדמות באתגר

הרשמה לאתגר

באתגר הקודם השתתפו קרוב ל-100 אנשים ואלו קצת מהשיתופים והתוצאות שלהם

הוכחתי לעצמי שאפשר גם לא לקנות ובעיקר, ואת זה אני מיישמת עד היום, לחשוב פעמיים לפני כל רכישה. אם פעם הייתי רואה משהו שאני אוהבת ומיד קונה,היום אני שמה בסל ועוזבת, נותנת יום-יומיים לשקוע ובהרבה מקרים מוחקת מהסל לאחר שהבנתי שאין לי צורך בעוד מוצר כזה או אחר.. הייתי שמחה אם האתגר היה הרבה יותר מחודש
שירי
המטרה הפיננסית שלי באתגר הקודם הייתה לקנות לעצמי "חוג כושר". היום אני מבינה זה שמה שהייתי צריכה זה להרגיש שליטה תקציבית ולהרגיש שמותר לי לקנות לעצמי משהו שאני רוצה, מתוך מקום אחראי. הרי הכי קל זה לחסוך בכושר, זו עצלנות כפולה. לא להוציא מהארנק ולא להוציא את עצמי מהבית. הטיפים, המודעות וקבוצת התמיכה היו חוויה מעצימה לי, וחוויה זוגית עם בעלי.
מורן
בזכות האתגר ההוצאות בכרטיס האשראי הצטמצמו ב-10,000 ש"ח בחודש אחד! למדנו איך להנות גם מבלי להוציא כסף. שיתפנו את הילדים באתגר והחלפנו את הבילוי המשפחתי במסעדות לבילויים משפחתיים של משחקי קופסא וערבי סרט משותפים.
דניאלה

נעים להכיר, שני בלייברג

 מאמנת ויועצת כלכלית למשפחות, בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים.  בעלת תעודת מאמן ותעודת יועץ לכלכלת המשפחה. חברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה בישראל.

אחרי שנים של תפקידי אנליזה בעולמות הבנקאות וההשקעות, שנים של ניתוח מספרים והתנהגות לקוחות, אחרי יותר מעשור של חיים כלכליים מאוזנים שבהם אני מפזרת את הבשורה שאפשר לחיות חיים מאושרים ללא מינוסים ומתחים כלכליים, יצאתי לדרך חדשה. אני מאמינה שעם חשיבה נכונה, יצירתית ומחוץ לקופסא, אין אתגרים בלתי פתירים ושכל משפחה יכולה לחיות חיים כלכליים מאושרים ושלווים. אני מאמינה שחלומות צריכים לצאת מהמגירה ועם תוכנית נכונה אפשר להשיג כל מטרה.