לעשות סדר במפה הכלכלית של המשפחה

כל חודש זה קורה, עוד לפני שהתחיל הכסף כבר נגמר. גם לכם נמאס מהתחושה שהחיים יקרים, שלא משנה כמה אתם מרווחים, לחסוך אתם לא מצליחים. מרגישים שהזמן מתקתק והחלומות לחיים מסודרים ושקטים הופכים לרחוקים. אתם רוצים חיים אחרים בלי לחצים כלכליים, עם בטחון ויציבות, חסכונות לילדים ולהגיש חופשיים.

אני רוצה להזמין אותכם לפגישה בת שעה וחצי, שתעשה לכם סדר במספרים ובסופה נצייר תמונה מדויקת ונכונה שממנה אפשר לנוע לצמיחה, ותאפשר לכם לבנות תקציב חופשי לחלומות שלכם.

בפגישה נבחן את העולם הכספי שלכם, נמצא את הנקודות החלשות, נגלה את החזקות. נעשה סדר במספרים, נאתר בעיות דחופות ונמצא להם פתרונות ונמצא כיוון ממוקדם שיוביל אותכם לצמיחה כלכלית שמצמיחה את המשפחה לשלב הבא. 

איפה מתקיימת הפגישה?

בפגישה אישית, אחד על אחד, ובמידה ואתם גרים באזור עמק יזרעאל, חיפה, זיכרון יעקב.

עלות הפגישה של שעה וחצי היא 450 ש״ח.

*מחיר הפגישה מתקזז למי שממשיך לתוכנית ליווי המלאה.

**על שני בני הזוג להיות נוכחים בפגישה.

לתיאום פגישה ובירור פרטים, השאירו את הפרטים ואחזור אליכם

  מה תקבלו בפגישה:

  לתיאום פגישה ובירור פרטים, השאירו את הפרטים ואחזור אליכם

   למי זה מתאים?

   לתיאום פגישה ובירור פרטים, השאירו את הפרטים ואחזור אליכם

    נעים להכיר,

    שמי שני בלייברג ואני מאמנת ויועצת כלכלית למשפחות, בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים.  בעלת תעודת מאמן ותעודת יועץ לכלכלת המשפחה. חברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה בישראל.

    אחרי שנים של תפקידי אנליזה בעולמות הבנקאות והשקעות, שנים של ניתוח מספרים והתנהגות לקוחות. אחרי יותר מעשור של חיים כלכליים מאוזנים שבהם אני מפזרת את הבשורה שאפשר לחיות חיים מאושרים ללא מינוסים ומתחים כלכליים, יצאתי לדרך חדשה. אני מאמינה שעם חשיבה נכונה, יצירתית ומחוץ לקופסא, אין אתגרים בלתי פתירים ושכל משפחה יכולה לחיות חיים כלכליים מאושרים ושלווים. שחלומות צריכים לצאת מהמגירה ועם תוכנית נכונה אפשר להשיג כל מטרה.

    לתיאום פגישה ובירור פרטים, השאירו את הפרטים ואחזור אליכם